перший фонтан заповнює басейн за 2 години 30 хвилин, а другий за 3 години 45 хвилин. За який час

два фонтана наповнять басейн, якщо вони працюють одночасно?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

2 год. 30 хв. = 150 хв.

3 год. 45 хв. = 225 хв.

ФОРМУЛА: V=V1+V2

ОБ'ЄМ БАСЕЙНУ = 1

×= час який треба знайти

V = 1 ÷ ×

V1 = 1÷150 - швидкість першого фонтану

V2 = 1÷225 - швидкість другого фонтану

V = (1÷150)+(1÷225) - швидкість заповнення басейну коли працюють 2 фонтани

1 1

_ + _ <---- V

150 225

1 1 1

_ + _ = _

150 225 ×

_____________

3 2 5

_ + _ = _

450 450 450

______________

1 5

_ = _

× 450

______________

5•×=450

×=450÷5

×=90

_______________

ВІДПОВІДЬ: за 90 хвилин 2 фонтани наповнять БАСЕЙН.