перший шланг наливає пустий басейн на 40 хвилин скоріше ніж другий . за скільки перший шланг

наберає пустий басейн якщо вони разом наповняють басейн за 21 хвилину.швиткість є сталою

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Яна.
Х+(х-40)=21
21х-840+21х-х2+40=0
х2-82х+840=0
х=70(2 труба)
70-40=30
Потрібно 30 хв для наповнення басейну з першої труби