із двох пунктів в одному напрямі одночасно виїхали велосипедисти і мотоцикліст.мотоцикліста, який

їхав зі швидкістю 76,2 км/год вназдогнав велесопидиста,який іхав зі швидкістю 9,8 км/год через 3,5год після початку руху знайдіть відстань між велосипедами і мотоцикли до початку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Листратенко Ксения.

76,2 - 9,8 = 66,4 (км/год) швидкість зближення

66,4 * 3,5 = 232,4 (км) відстань між велосипедом та мотоциклом до початку руху

Відповідь: 232,4 км

Отвечает Асадулаева Зуля.

Ответ:

napesite po Russian ................