Знайдіть числове значення виразу (0,5a-4)×x, якщо a=42, x=0,2


Ответы на вопрос

Отвечает Тишин Тарас.

(0,5 * 42 - 4) * 0,2 = (21 - 4) * 0,2 = 17 * 0,2 = 3,4

Ответ: 3,4.