MN- діаметр кола а МК- хорда як дорівнює половині діаметра. знайдіть величину кута КNM. З детальним

поясненням!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сазонов Вася.

Оскільки \angle MKN спирається на діаметр, то \angle MKN=90^\circ. За умовою задачі MN=2MK, то за означенням синусу :

\sin \angle KNM=\dfrac{MK}{MN}=\dfrac{1}{2}~~\Rightarrow~~ \angle KNM=30^\circ.