площа прямокутника дорівнює 10,4. Знайдіть одну сторону прямокутника якщо його інша сторона

дорівнює 20,8.​

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Рамин.

Ответ:

Помилка у задачі. Площа не може бути більш сторони прямокутника. Перевірь задачу

Пошаговое объяснение:

Отвечает Эктова Алиса.

Відповідь:

0,5од.

Пошаговое объяснение:

Дано:

Прямокутник

а=10,4од. довжина

S=20,8 од. площа прямокутника

b=?

Вирішення:

Формула знаходження площі прямокутника

S=a*b, де а-довжина; б-ширина

b=S/a=10,4/20,8=0,5 од. ширина