Велосипедист проїхав 112км за 4 год. Скільки кілометрів він проїде за 3,7год. з тією ж самою

швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Сидельникова София.

Пошаговое объяснение:

1)112÷4=28(км)- проїхав за 1 годину

2)4×3,7=14,8(год)

3)28×3,7=103,6(км)

Відповідь: 103,6 км