Сергийко спиймав 32 карася, а Петрик - на 15 менше. Скильки разом карасив спиймалы хлопчиы?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шарофатова Габриэлла.

Ответ:

49 карасів спіймати хлопчики разом

Пошаговое объяснение:

32-15=17(кар)- спіймав петрик

17+32=49(кар)-спіймали вони разом