3) f(x) = x - x5; довести , що функція є неппргою​


Ответы на вопрос

Отвечает Брюханов Дима.

Ответ:

f(x) = x - x^5

f(-x) = (-x) - (-x^5)=-x+x^5

Отже f(-x)=-f(x)

Після підстановки в дану функцію замість аргументу  х -аргумент  (-х), доданки функції поміняли знак на протилежний. А значить функція непарна.

Пошаговое объяснение: