Човен пройшов певний шлях проти течії річки за 3 год, а зворотний шлях — за 2 год. Знайдіть

швидкість течії річки, якщо швидкість човна у стоячій воді дорівнює12,5 км/год.​​

Ответы на вопрос

Отвечает Пожильцова Анастасия.

Ответ:

3,125 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость течения реки, км/ч.

3(12,5-x)=2(12,5+x)

37,5-3x=25+x

37,5-25=3x+x

x=12,5÷4=25/8=3 1/8=3,125 км/ч