Сплав містить 17% цинку. Скільки кілограмів цинку міститься в 180 кг сплаву


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Екатерина.

сплав      цинк

100 кг -17 кг

180кг -     х

х=180*17/100=30.6/кг/