Көлік 54 минутта екі қаланың арасындағы қашықтықтың 20 % ын жүшін өтті.Дәл осындай жылдамдықпен

қозғала отырып, көлік барлық жолдың 65% ын қанша уақытта жүріп өтеді!? Пжпжпжпж помогите сосын лайк басам❤❤❤много

Ответы на вопрос

Отвечает Астапенко Стас.

За 54-й минуты транспорт преодолел 20 % расстояния между двумя городами. Двигаясь с такой же скоростью, в какое время транспорт проходит 65% всего расстояния?

Ответ:

175,5 мин.

Пошаговое объяснение:

20% это 1/5 часть пути, поэтому весь путь транспорт пройдет за 54*5=270 минут.

Составим пропорцию:

270 мин ------- 100% пути

х  мин  -----------  65% пути

х=270*65:100=175,5