Потрібно зрізати на букети 74 червоні, жовті та білі троянди.Уже зрізали 24 жовті троянди й 19

білих. Скільки червоних троянд ще потрібно зрізати?

Ответы на вопрос

Отвечает Клос Мар'яна.

Ответ:

1) 24 + 19 = 43 (тр.) - разом білих і жовтих троянд

2) 74 - 43 = 31 (тр.)

Відповідь: 31 червоних троянд ще потрібно зрізати