Для букета вибрані білі і червоні троянди в співвідношенні 2:3. а)Скільки відсотків троянд у букеті

складають білі? б)Знайдіть відношення числа червоних троянд до загального числа троянд у букеті.

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Рома.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2+3=5 частей

100%:5=20% 1 часть

20×2=40% белые

20×3=60% черв

60/100=3/5 червон до загальног числа троянд