1) 3;4;2;6; 2) 2;3;6;9; 3) 4;5;15;12; 4) 0,6; 1,5; 2;5сандарынан мүмкіндігіне қарай пропорция

құрынндар​

Ответы на вопрос

Отвечает Цихановский Виталик.

Пошаговое объяснение:

3/4=2/6 2/3=6/9 4/5=15/12 0,6/1,5