Висота піраміди дорівнює 12 см, а площа основи — 288 см2. На якій відстані від основи потрібно

провести переріз, паралельний основі, щоб його площа дорівнювала 32 см2?

Ответы на вопрос

Отвечает Байышов Шахрияр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S1=32

S1/S=(h1)²/h²⇒(h1)²=S1×h²/S=32×144/288=144/9⇒h1=√(144/9)=12/3=4

искомое расстояние=12-4=8 см