4 санының алғашқы бес еселігін өсу ретімен жаз. Жауабы: , , , ,


Ответы на вопрос

Отвечает Вольников Ярослав.

Пошаговое объяснение:

4×1=4

4×2=8

4×3=12

4×4=16

4×5=20