Квадрат зі стороною 10 см і прямокутник мають рівні площі. Знайдіть ширину прямокутника, якщо його

довжина дорівнює 25 см. * ​

Ответы на вопрос

Отвечает Морская Виктория.

Ответ:

4см

Пошаговое объяснение:

а=10см сторона квадрата

Sкв=Sпр.

а1=25см довжина прямокутника

б=? ширина прямокутника

Sкв.=а²=10²=100 см² площа квадрата.

Sкв=Sпр.

Формула площі прямокутника:

Sпр=а1*б,

б=Sпр/а1=100/25=4 см ширина прямокутника