Вычислите удобным способом используя свойства вычитания: а) 95947 - (95447 - 225) б) (1813 + 847)

- 1713 в) (7563 + 1437) - 999

Ответы на вопрос

Отвечает Шеленко Илья.

Ответ:

а)1235

б)19089

в)2457

Отвечает Картошка Алёшка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а)спочатку виконуємо дію в дужках

95447-225=95222

Потім

95947-95222=725

б)перша дія в дужках

1813+847=2660

2660-1713=947

в)в дожках додаємо потім віднімаємо

7563+1437=6126

6126-999=

5127