5. Установіть, чи ділиться націлю на 5 кожний з доданків,зробіть з цього висновок, чи кратна сума

числу 5:1) 65 + 95;3) 60 + 36;5) 52 + 505;2) 60 + 135; 4) 6310 + 7185; 6) 35 + 40 + 56.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сенина Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Отвечает Демидова Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 65 + 95=160:5=32

3) 60 + 36=96

5) 52 + 505=557

2) 60 + 135=195:5=39

4) 6310 + 7185=13495:5=2699

6) 35 + 40 + 56=131

Якщо кожний з доданків ділиться на 5 то і сума буде кратна 5