Сандарды салыстырмас бұрын не істеу керек деп ойлай- сың? Салыстыр.5м2 х 50 см25 дм2 * 505 см210

000 м2 + 5 га10 м2 + 50 050 см?6 м* 60 дм5 га + 50 000 м2ЕСІҢДЕ САҚТА!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шурыгина Анна.

Ответ:

5м2 * 50 см2=250м2

5 дм2* 505 см2= 25,25дм2

10 000 м2 *5 га=50 000м2

6м *60 дм=36 м

5 га + 50 050 м2=10,05 га

Пошаговое объяснение: