Екі санның қосындысы 24-ке тең, ал олардың көбейтіндісі 95.​


Ответы на вопрос

Отвечает Malishkina Karina.

Ответ:

x+y=24

xy=95

x=24-y

(24-y)y=95

24y-y^2-95=0

-y^2+24y-95=0

(-y+19)(y-5)=0

1 сан = 19

2 сан = 5          

Пошаговое объяснение: