НСД (84,198) НСД(44,132) НСД(102,340) Помогите знайти


Ответы на вопрос

Отвечает Кряжева Дарина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

НСД (84,198)

розкласти дані числа на прості множники

84= 2 *2* 3 *7

198= 2* 3 *3 *11

скласти добуток усіх спільних простих множників

2,3

обчислити складений добуток

НСД (84,198)  = 2*3=6

НСД(44,132)

44= 2* 2 *11

132= 2 *2* 3* 11

НСД(44,132)= 2*2*11=44

НСД(102,340)

102=2* 3*17

340= 2* 2* 5* 17

НСД(102,340) =2*17=34