2) Дәптерде 24 бет бар. Мәдина дәптер беттерінің 25%-іне жазулар жазды. Дәптердің жазылмаған неше

беті қалды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Борзунова Виолетта.

Ответ:24---100%

Х-----25%

Х=24*25/100=6

24-6=18

Пошаговое объяснение:

Жазылмаған 18 бет