Стрибок кенгуру в середньому 120 дм, а гепарда - 72 дм. На якій найменшій відстані вони зроблять по

цілій кількості стрибків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бархатов Вадим.

Ответ:

360 дм

Пошаговое объяснение:

Треба знайти НСК (найменше спільне кратне) чисел 120 і 72

120 = 2 * 2 *  2 * 3 * 5

72 = 2 * 2 * 2 * 3 * 3

НСК = 2 * 2 * 2 * 3 * 3 * 5 = 360