шипажай да бир маусымда 435 әйел де алды ерлер олардан 96 адамға кем балалар ер адамдар мен

әйелдерге қарағанда 285 ке кем болды шипажай да қанша бала демалды​

Ответы на вопрос

Отвечает Брагар Рома.

Шешуі: 435-96=339 435+339=774

774-285=489

Жауабы: шипажайда 489 бала