НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ! Сіздің прогре Рубль (Р). Валютамен орындалатын операцияларАқшаларын салыстырып,

дұрыс жауапты тап.Дианада 2 000 рубльмен жеті купюра, 20 және 10 копейка монеталары бар. Жаннада 5000рубльмен 4 купюра және 1000 рубльмен бір купюра бар. Кімнің ақшасы көп?ДианадаЖаннада- АртқаТексеру​

Ответы на вопрос

Отвечает Хусаинов Рузаль.

Ответ:

Жаннада

Пошаговое объяснение:

2000*7=14000 30к

5000*4=20000+1000