133. Өз туған күндерің мен айларынды жазыңдар. 31.01.2010 1) Әр санның құрама әлде жай сан

болатынын анықтаңдар.2) Әр санның бөлгіштерін табыңдар.3) Әр сан үшін үш еселіктен жазыңдар.помогите!​

Ответы на вопрос

Отвечает Жупник Василь.

Ответ:

Пошаговое объяснение: 1)31-отыз және бір

01-нөл және бір

2010-екі мың он

2)31÷1=31 31÷31=0

01÷1=1 01÷01=0

2010÷2010=1 2010÷1=2010 2010÷2=1005

3 білмедім