1) Қабырғасы 7 Квадраттыңпериметрін табыңдар. Квадраттыңпериметрінің мәні жай сан ба, әлдекрама

сан ба?2) Мына сандарды екі жай сандардыңқосындысы түрінде жазыңдар.а) 10 ә) 12 б) 24.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гасанов Артем.

Ответ:

1) P=4*7=28.

Пошаговое объяснение:

2) a) 5+5=12.

ә) 7+5=12.

б) 13+11=24.