Катер за 11 годин проходить за течією річки такий самий шлях,як за 13 годин проти течії. Знайти

власну швидкість катера,якщо швидкість течії річки— 4 км / год. Срочно потрібна допомога,чим можете❤️,за спам БАН‼️​

Ответы на вопрос

Отвечает Глушакова Анастасия.

Пошаговое объяснение:

х+4 - за теч.

х-4 - проти теч.

(х-4)*13=(х+4)*11

13х-52=11х+44

13х-11х=44+52

2х=96

х=48