Запиши дробом знаменник якого дорівнює 24 коли кожний з дробів 1/6. 3/4. 7/12. 2/3


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Нургуль.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/6=4/24

3/4=18/24

7/12=14/24

2/3=16/24