174°. Туристи проїхали велосипедами 30 км, човном пропливли 22 км, а пішки пройшли відстань, у 4

разименшу, ніж подолали велосипедами й човном. Скількивсього кілометрів подолали туристи?Зміни запитання задачі, щоб її розв'язанням буввираз: 30 - (30 + 22) : 4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ратушняк Марта.

Ответ:

1)30+22=52

2)52/4=13

3)30+22+13=65

Пошаговое объяснение:

На скільки більше кілометрів туристи проїхали велосипедами, ніж пішки?