Допоможіть будь-ласка терміново потрібно!!!!! Дякую Туристи проїхали велосипедами 30 км., човном

пропливли 22 км., а пішки пройшли відстань , у 4 рази меншу , ніж подолали велосипедами й човном. Скільки всього кілометрів подолали туристи?

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Никита.
1) 30 + 22 = 52 - велосипедами и лодками
2) 52 : 4 = 13 км - пешком
3) 52 + 13 = 65 км - всего - ОТВЕТ
Отвечает Азизов Тимур.
1)30+22=52(км.)- подолали км велосипедом і човнем ;                                           2)52:4=13(км.)-   прошли пішки;                                                                                      3)52+13= 65(км.)                                                                                                              Відповідь: туристи всього подолали 65 кілометрів