Зв'яжи задачу. сать Сергій, Микола і Іван разом зібралитук 95 грибів. Сергій і Микола разом

зі-ому брали 63 гриби, а Микола і Івану і 62 гриби. Яку кількість грибів зібравкожен із хлопців?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хаязов Вадим.

1) 95-63=32(гриба)-собрал Микола

2) 62-32=30(грибов)-собрал Сергей

3) 30+32=62(гриба)-собрали Микола и Сергей

4) 95-62=33(гриба)-собрал Иван

Ответ: Иван собрал 33 гриба, Сергей 30 грибов, а Микола 32 гриба.