Яку частину прямого кута становить кут , градусна міра якого дорівнює 1)5° 2)12° 3)18° 4)42° 5)45°​


Ответы на вопрос

Отвечает Асташенко Семён.

Ответ:

1)1/18; 2)2/15; 3)1/5; 4) 7/15; 5)1/2

Пошаговое объяснение:

Прямой угол = 90°

1) 5/90=1/18

2)12/90=2/15

3)18/90=1/5

4)42/90=7/15

5)45/90=1/2