У 6-му класі 40 учнів.Чи може в цьому класі бути на п'ять хлопчиків більше ніж дівчат?


Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Соня.

Ответ:

Нехай х -кількість дівчат в класі, тоді (х+5 )- кількість хлопців в класі

х+х+5=40

2х=40-5=35

2х=35

х=17,5

Так як х отримали не ціле число, на питання чи може в цьому класі бути на п'ять хлопчиків більше ніж дівчат, віповідь ні.

Пошаговое объяснение: