13 пиріжків з м'ясом, 14 пиріжків із капустою і 9 пиріжків із грибами розклали порівну на 4

тарілки. Скільки пиріжків поклали на кожну тарілку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фоменко Евгений.

Ответ:

9 пиріжків на кожну тарілку.

Пошаговое объяснение:

1) 13+14+9=36(п.)-усього пиріжків

2) 36:4=9(п.)

Відповідь:4 пиріжки

Отвечает Смирнов Рома.

Ответ:

(13+14+9):4=9 отже, в кожній тарілці по 9 пиріжків