Довести парність функції: f (x) x² + 2 ₋₋₋₋₋₋₋ x² - 1


Ответы на вопрос

Отвечает Корепанов Сергей.

Ответ:

функція парна коли f(-х)=f(x)

Пошаговое объяснение:

F(-x)=(-x)2+2=x2+2=f(x)

f(-x)=(-x)2-1=x2-1=f(x)