Зошит коштує 8 грн, а альбом 15 грн. Знайди відно- шення вартості 5 зошитів до вартості 8

альбомів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чумичева Алина.

Ответ:

Відношення вартості 5 зошитів до вартості 8 альбомів дорівнює

\boldsymbol{\dfrac{1}{3} }

Пошаговое объяснение:

Так як зошит коштує 8 грн, то 5 зошитів коштують у 5 разів дрожче, отже:

8 грн · 5 зошитів = 40 грн - коштують 5 зошитів

Так як альбом коштує 15 грн, то 8 альбомів коштують у 8 разів дрожче, отже:

15 грн · 8 альбомів = 120 грн - коштують 8 альбомів

Відношення вартості 5 зошитів до вартості 8 альбомів:

\dfrac{40}{120} = \dfrac{40}{40 \cdot 3} = \dfrac{1}{3}

#SPJ1