Було 4555 морозив з’їли три особи по чотири морозива.Скільки лишилося морозив після того як вони

з’їли?

Ответы на вопрос

Отвечает Донсков Андрей.

1)3•4=12(м)-з‘їли три особи;

2)4555-12=4543(м)

Ответ:4543 лишилося морозива після того як вони з‘їли