Функція задана формулою f(x)=x^0,75 чому дорівнює f(1/16)​


Ответы на вопрос

Отвечает Тихомиров Иван.

Ответ: (1/16)^0,75=0,0625^0,75=(0,0625^3)^(1/4)=0,125=1/8.

Пошаговое объяснение: