Розв'яжи задачу! У господарстві запорозьких козаків були тварини. Маса ягняти - 8кг., поросят - у

2 рази бідьша, а маса теляти - на 8 кг більша, ніж маса ягняти і поросят разом. У скільки разів маса ягняти менша, ніж маса теляти?

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Милана.

Ответ:

у 4 рази менша

Пошаговое объяснение:

1)8*2=16

2)8+16=24

3)24+8=32

4)32:8=4

Отвечает Гребнев Данил.

Ответ:

маса ягняти менша, ніж маса теляти в 4 1/4 раз

Пошаговое объяснение:

Маса ягняти - 8кг.,

поросят - 16 кг,

маса теляти -  (8+18+8)= 34 кг

34/8= 17/4=4 1/4