масштаб на карти 1:5000000 . визнач відстань на місцевості, якщо на карті вона дорівнює:

2,5см;9,4см;2 2/5 дм​

Ответы на вопрос

Отвечает Уйгурова Кюннэй.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 5000000*2,5=12500000 см = 125 км

2) 5000000*9,4 =47000000 см =470 км

3) 2 2/5 дм= 2,4 дм = 24 см

5000000* 24=120000000 см=1200 км