Склади вираз зі змінною до задачі та обчисли його значення, ( Якщо с = 4. У Лілі було 40 грн.

Вона купила с карамельок по 8 грн Кожна. Скільки гривень залишилось у Лілі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ільницький Назар.

Выражение: 40 - с · 8.

если с = 4

40 - 4 · 8 = 40 - 32 = 8.

Вiдповiдь: 8 гривень залишилось у Лілі.