Көмектесіндерші пж Салыстыр:|26|+|-8| |26-8|


Ответы на вопрос

Отвечает Рутковская Алиса.

Ответ:

Екеуі тең

Пошаговое объяснение:Себебі екеуінде де бір жауап шығады.1)26+(-8)=26-8=18

2)26-8=18

Отвечает Соболев Егор.

Ответ:

26+8=34 26-8=18

Пошаговое объяснение:

34>18