Сума двох чисел дорівнює 125 знайди друге число якщо перше дорівнює 85


Ответы на вопрос

Отвечает Черней Кирилл.

Ответ:

Сума першого числа А і другого Б, тобто А+Б= 125. Щоб знайти друге число потрібно від суми відняти відоме(друге) число. 125-85=40.

Відповідь:40.

Отвечает Литвинова Арина.

Ответ:

125-85=40 если 40+85=125