Сума квадратів двох чисел дорівнює 20, а добуток - 8. Знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Tokhmetov Timur.

Ответ: це числа 2 і 4

Пошаговое объяснение:

Сума квадратів двох чисел дорівнює 20: 2^2+4^2=4+16=20

добуток - 8: 2*4=8