У трьох купах 400 гарбузів. Скільки гарбузів у третій купі, якщо в першій і в другій їх по 100?

Яка схемавідображає зміст задачі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пенская Иванна.

Ответ:

200 гарбузів

Пошаговое объяснение:

1 купа-100 г.

2 купа-100 г.

3 купа-?

Всього-400 г.

Розв'язання

1) 100+100=200 (г.)- у першій та другій купі;

2) 400-200=200(г.)-у третій купі