Знайдіть суміж кута якщо з них 42° більший за другий​


Ответы на вопрос

Отвечает Галактионов Иван.

Пошаговое объяснение:

Повна умова : "Знайдіть  суміжні кути якщо один з них на 42 градуса більший від другого "

Нехай перший кут х , тоді другий кут буде (х+42) , а разом вони складають 180°, оскільки кути суміжні .

Маємо рівняння :

х+х+42= 180

2х= 180 - 42

2х=138

х= 138 : 2

х= 69° - один кут

69 +42 = 111° - другий кут