СРОЧНО! перша цифра чотирицифрового числа 7.якщо цю цифру переставити на останнє місце,то отримаємо

число меньше початкового на 864.Знайти початкове число

Ответы на вопрос

Отвечает Антішко Анастасія.

Ответ:

7681

Пошаговое объяснение:

Нехай початкове число х+7000, тоді після перестановки цифри сім отримаємо число 10x+7. За умовою задачі складаємо рівняння

(x+7000)-(10x+7)=864

x+7000-10x-7=864

-9x+6993=864   |: (-9)

x-777=-96

x=-96+777

x=681

-------------

7681-6817=864